MindManager 2019 – novinka firmy Corel

967

Přední světová softwarová společnost Corel uvedla na trh inovovanou verzi svého softwarového programu MindManager 2019, určenou pro vizualizaci informací. Přináší nové výkonné metody k posouvání hranic toho, co je možné zobrazit, komunikovat a vytvořit a čeho je možné dosáhnout.

Program MindManager pomáhá jednotlivcům, týmům i organizacím rychleji dosahovat výborných výsledků zjednodušením způsobu, kterým zaznamenávají, organizují a sdlílejí informace. Díky novým způsobům vizualizace komplexních informací pro zrychlejí pracovních postupů a přidaným zobrazením pro rychlé zakreslování vazeb nabízí MindManager 2019 kontrolu, přehlednost a strukturu pro podporu organizace a úspěchu.

Všem uživatelům MindManager 2019 for Windows přináší tento nový program další výkonné metody k posouvání možností toho, co je možné zobrazit, komunikovat a vytvořit a čeho je tak možné dosáhnout. Tento komplexní a přizpůsobitelný software pro vizualizaci informací nyní nabízí širokou škálu nových funkcí včetně SmartRules pro automatizaci procesů a pracovních postupů a Smart Shapes pro obohacení, objasnění a rozšíření sdílených informací.

Software obsahuje také výkonná zobrazení tagů a ikon, která usnadňují získání 360stupňové perspektivy projektů, práce a celého světa. MindManager 2019 umožňuje firmám odhalit skryté možnosti, propojit informace a týmy a zvýšit efektivitu pro rychlejší
práci. Díky novým výkonným nástrojům je komunikace jasná, smysluplná a akční pro všechny uživatele.

Novinek přidaných do nové verze softwarového programu MindManager 2019 je celá řada. O funkcích SmartRules, která posouvá hranice podmíněného formátování při transformaci map od jednoduchého zobrazení procesů a pracovních postupů po jejich podporu a zrychlení, a Smart Shapes, která díky 12 novým objektům a tvarům umožňuje seskupovat témata a odlišovat důležité oblasti nebo kombinovat přizpůsobitelné tvary Smart Shapes a objekty pro sestavování nových šablon a typů diagramů, už jsme se zmínili.

Mezi další novinky zařazené do nové verze softwarového programu MindManager 2019 patří například zobrazování tagů umožňující získat přehled celkového postupu prací a mít vše pod kontrolou, zobrazování ikon, které umožňuje zobrazit obsah map organizovaný
podle priority, postupu prací, nebo libovolné z více než 500 nových a vylepšených ikon a kdykoliv zobrazit potřebné informace, nebo funkce Match Width zajišťující, že posluchači sledující prezentaci se zaměří na její obsah, nikoliv na strukturu. Standardizováním šířky tématu tak umožňuje vytvořit čitelnější a působivější prezentaci.

Ale to ještě zdaleka nejsou všechny novinky zařazené do verze MindManager 2019. Dále to je například export HTML5 a publikování s filtry umožňující zefektivnit projekty a konverzace plynulým sdílením map, které jsou srozumitelnější a přehlednější. Umožňuje
také filtrování exportovaných a publikovaných map na základě ikon, značek, zdrojů a dalších parametrů. Tato nová verze nabízí také 15 nových šablon včetně kanbanových, maticových a trychtýřových diagramů, plánovaných a volných map a dalších vzorů nebo 40 nových vizuálních motivů, které obsahují moderní barvy a písma. Jediným kliknutím umožňují transformovat vzhled a tón mapy a snadno změnit motiv pro různé posluchače prezentace.

Nový je také jednoduchý editor motivů usnadňující přizpůsobování vizualizace konkrétní značce obsahu a vizím. Umožňuje snadno upravit text, písmo, tvary, linie i barvy tématu nebo změnit vizuální motiv mapy bez změny její struktury, nebo vylepšení Gantt Pro pro MindManager Enterprise. Nástroj Gantt Pro nyní umožňuje firemním uživatelům ještě jednodušeji přidávat nové, předcházející a následné úlohy.

Navíc je možné využívat desítky vylepšení použitelnosti navržených pro rychlejší a snažší vytváření a správu obsahu map, včetně vylepšeného designu nabídek, vlastních tvarů témat, přizpůsobitelné šířky čar, výchozích nastavení šablon a mnoho dalšího.

I nadále MindManager 2019 nabízí integrace s aplikacemi, na které firmy spoléhají, včetně SharePointu a oblíbených webů cloudových úložišť, jako jsou Box, Dropbox a Google Drive.

Softwarový program společnosti Corel MindManager 2019 for Windows je již nyní k dispozici v angličtině, francouzštině, němčině, ruštině, čínštině a japonštině.

Ivan Doležal