NEC představuje novou řadu 4K/UHD public displejů

919

Série P a V přináší dokonalé rozlišení obrazu v nových, větších rozměrech, pro oblast digital signage nebo pro konferenční a mítinkové prostory

V Brně 30. května 2018 – NEC Display Solutions Europe představila řadu nejnovějších 4K/UHD public displejů.

Nové displeje řady MultiSync® P a V budou k dispozici ve čtyřech velikostech, sice 65″, 75”, 86” a 98″. Displeje nabízejí obraz v HDR kvalitě (High Dynamic Range), který poskytuje bohaté a realistické vizuální zážitky ve všech světelných podmínkách. HDR výrazně zvyšuje jak kontrast, tak přesnost reprodukce barev. Jasné části obrazu mohou být ještě mnohem jasnější, což dává obrazu hloubku a barvy jsou tak ještě intenzivnější.

 

 

Obě řady jsou ideální pro rozmanitou škálu průmyslových odvětví a prostředí – retail, digital signage, oblast finančnctví, výroby, vzdělávání, zdravotnictví nebo dopravu. Díky vysoké homogenitě obrazu jsou take obzvláště vhodné pro prostředí s kritickými podmínkami jako jsou řídící pracoviště nebo velíny.

Displeje z obou sérií byly navrženy s ohledem na nejvyšší kvalitu obrazu. Série P nabízí jas 700 cd/m2, což zajišťuje dobře čitelný obsah i za jasných světelných podmínek, zatímco série V, s jasem 500 cd/m2, je ideální pro standardní světelné podmínky. Komfort sledování byl výrazně vylepšen díky použití nejnovějších antireflexních povrchů, které poskytují jasný obraz při měnících se náročných podmínkách okolního prostředí.

Elegantní, štíhlý design zaručuje bezproblémovou integraci do libovolného prostředí, kde jednoduchost designu pozitivně ovlivňuje sledování obrazu. Menší hloubka umožňuje snadnou integraci do jakéhokoli interiéru, nebo do architektonického celku. Flexibilitu použití dodatečně zvyšuje možnost instalace displejů v orientaci na šířku i na výšku, případně jako interaktivní dotykový displej.

Displeje řady P a V jdou cestou vpřed díky technologii Open Modular intelligence (OMi), která umožňuje zvýšit výkon displeje a to bezproblémovou integrací jedné z možností slotových řešení NEC – Slot-in PCs, modulu Raspberry Pi, případně integrovaného SOC media player.

 

Dostupnost a záruka

Public displeje série NEC MultiSync® P a V budou dostupné od června 2018.

NEC Display Solutions Europe GmbH poskytuje na tyto displeje záruku 36 měsíců, systémem door – to – door.